Aktiviteter

                               

F.C. Dania             

Copyright © All Rights Reserved

DATO og TID

AKTIVITET

STED

Mandag 18. mars kl. 20:00-21:30

Trening

Vallhall, Bane B

Fredag 22. mars kl. 19:00-20:45

Treningskamp mot Sagene-4

Stavangergate 22, Oslo

Mandag 25. mars kl. 19:00-20:00

Årsmøte

Vallhall Cafeteria

Mandag 25. mars kl. 20:00-21:30

Årsmøte

Vallhall, Bane B

Søndag 7. april kl. 20:15-22:00

8. div. mot Skaubygda

Furuset kunstgress

Fredag 12. april kl. 20:15-22:00

8. div. mot Nesøya

Nesøya kunstgress

Onsdag 24. april kl. 21:00-22:15 

M33-1. div. mot Veitvet


Veitvet kunstgress

Søndag 28. april kl. 20:15-22:00

8. div. mot Ullern-4

Furuset kunstgress

Søndag 5. mai kl. 20:15-22:00

8. div. mot Grüner-3

Dælenengen kunstgress


Onsdag 8. mai kl. 21:00-22:15


M33-1. div. mot Fjellstrand


Linderud kunstgress

Søndag 12. mai kl. 20:15-22:00

8. div. mot Oslo Ørn

Ekeberg-4


Onsdag 15. mai kl. 19:00-20:15


M33-1. div. mot Bygdø Monolitten


Ferd stadion (Bygdøy)


Onsdag 22. mai kl. 21:00-22:15


M33-1. div. mot Vålerenga


Ekeberg-14, 7'er

Søndag 26. mai kl. 20:15-22:00

8. div. mot Nesodden-3

Ekeberg-4


Onsdag 29. mai kl. 21:00-22:15


M33-1. div. mot Frisk Asker


Risenga kunstgress

Søndag 2. juni kl. 20:15-22:00

8. div. mot Sagene-3

Bjølsen kunstgress


Onsdag 5. juni kl. 21:00-22:15


M33-1. div. mot Grüner


Dælenengen kunstgress


Onsdag 12. juni kl. 21:00-22:15


M33-1. div. mot Nordby


Ekeberg-14, 7'er

Søndag 16. juni kl. 20:15-22:00

8. div. mot Skaubygda

Dal stadion


Onsdag 19. juni kl. 21:00-22:15


M33-1. div. mot Veitvet


Ekeberg-14, 7'er

Søndag 11. august kl. 18:30-20:15

8. div. mot Nesøya

Ekeberg-4

Søndag 18. august kl. 20:15-22:00

8. div. mot Ullern-4

Ullern kunstgress-2


Onsdag 21. august kl. 21:00-22:15


M33-1. div. mot Fjellstrand


Myklerud kunstgress

Søndag 25. august kl. 18:30-20:15

8. div. mot Grüner-3

Ekeberg-4

Onsdag 28. august kl. 19:00-20:15

M33-1. div. mot Bygdø Monolitten


Ekeberg-14, 7'er

Søndag 1. sept. kl. 18:30-20:15

8. div. mot Oslo Ørn

Ekeberg-4

Onsdag 4. sep. kl. 21:00-22:15

M33-1. div. mot Vålerenga

Valle Hovin kunstgress

Onsdag 11. sep. kl. 21:00-22:15

M33-1. div. mot Frisk Asker

Linderud kunstgress

Søndag 15. sep. kl. 20:15-22:00

8. div. mot Nesodden-3

Nesodden kunstgress

Onsdag 18. sep. kl. 21:00-22:15 

M33-1. div. mot Grüner

Linderud kunstgress

Søndag 22. sep. kl. 20:15-22:00

8. div. mot Sagene-3

Furuset kunstgress

Onsdag 25. sep. kl. 21:00-22:15

M33-1. div. mot Nordby

Nordby kunstgress