Aktiviteter




Mandag 10. jan. kl. 20:00-21:30

Innetrening

Vallhall, Bane C-8

Mandag 17. jan. kl. 20:00-21:30

Innetrening

Vallhall, Bane C-8

Mandag 24. jan. kl. 19:00 

Årsmøte

Vallhall, Cafeteria

Mandag 24. jan. kl. 20:00-21:30

Innetrening

Vallhall, Bane C-8

Mandag 31. jan. kl. 20:00-21:30

Innetrening

Vallhall, Bane C-8

Mandag 7. feb. kl. 20:00-21:30

Innetrening

Vallhall, Bane C-8

Mandag 14. feb. kl. 20:00-21:30

Innetrening

Vallhall, Bane C-8

Mandag 21. feb. kl. 20:00-21:30

Innetrening

Vallhall, Bane C-8

Mandag 28. jan. kl. 20:00-21:30

Innetrening

Vallhall, Bane C-8

Mandag 7. mars kl. 20:00-21:30

Innetrening

Vallhall, Bane C-8

Mandag 14. mars kl. 20:00-21:30

Innetrening

Vallhall, Bane C-8

Mandag 21. mars kl. 20:00-21:30

Innetrening

Vallhall, Bane C-8

Mandag 28. mars kl. 20:00-21:30

Innetrening

Vallhall, Bane C-8

Mandag 4. april kl. 20:00-21:30

Innetrening

Vallhall, Bane C-8

Mandag 11. april kl. 20:00-21:30

Innetrening

Vallhall, Bane C-8

Fredag 22. april Kl. 20:15

9. div.: FCD - Furuset 3

Rommensletta kunstgress

Fredag 29. april Kl. 20:15

9. div.: Oslo Ørn - FCD

Rommensletta kunstgress

Fredag 6. mai Kl. 20:15

9. div.: FCD - St. Olavskameratene

Rommensletta kunsgress

Fredag 13. mai Kl. 20:15

9. div.: Romsås 2 - FCD

Bjøråsen kunstgress

Fredag 20. mai Kl. 20:15

9. div.: FCD - Røa 2

Ekeberg 2

Fredag 3. juni Kl. 20:15

9. div.: Snarøya 2 - FCD

Hundsund kunstgress 1

Fredag 10. juni Kl. 20:15

9. div.: Ullern 4 - FCD

Ullern kunstgress 2

Fredag 17. juni Kl. 20:15

9. div.: FCD - Grorud 4

Ekeberg 2

Fredag 19. august Kl. 20:15

9. div.: Bøler 2 - FCD

Haraløkka kunstgress

Fredag 26. august Kl. 20:15

9. div.: Furuset 3 - FCD

Furuset kunstgress

Fredag 2. september Kl. 18:45

9. div.:FCD - Oslo Ørn

Ekeberg 2

Fredag 9. september Kl. 18:15

9. div.: St. Olavskameratene - FCD

Bjølsenfeltet 1

Fredag 16. september Kl. 18:00

9. div.: FCD - Romsås 2

Ekeberg 2

Fredag 23. september Kl. 20:15

9. div.: Røa-2 FCD

Røa kunstgress 2

Fredag 30. september Kl. 20:15

9. div.: FCD - Snarøya 2

Rommensletta kunstgress

Fredag 14. oktober Kl. 20:15

9. div.: FCD - Ullern 4

Rommensletta kunstgress

Fredag 21. oktober Kl. 20:15

9. div.: Grorud 4 - FCD

Grorud kunstgress

Fredag 28. oktober Kl. 20:15

9. div.: FCD - Bøler 2 

Rommensletta kunstgress